logo

Władze

WŁADZE PODLASKIEGO ZARZĄDU WOJEWÓDZKIEGO
POLSKIEGO STRONNICTWA LUDOWEGO

PREZYDIUM PODLASKIEGO ZARZĄDU WOJEWÓDZKIEGO PSL:

1. Prezes: sstefan_krajewski_mini Stefan Krajewski  – sylwetkastrona www

2. Wojciech Grochowski – Wiceprezes
3. Jerzy Leszczyński – Wiceprezes
4. Mieczysław Kazimierz Baszko – Wiceprezes
5. Mikołaj Janowski – Skarbnik
6. Tomasz Chojnowski – Sekretarz
7. Jerzy Dobkowski
8. Natalia Rajewska
9. Krzysztof Chlebowicz
10. Stanisław Szleter
11. Andrzej Mieczkowski
12. Andrzej Daniszewski
13. Maciej Miszkiel
14. Jan Zalewski
15. Marian Chmielewski
16. Leszek Gruchała
17. Sławomir Baran
18. Wiesław Żyliński

 

ZARZĄD WOJEWÓDZKI PSL WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO:

1. Jerzy Dobkowski Augustów
2. Andrzej Koronkiewicz Augustów
3. Krzysztof Chlebowicz Białostocki
4. Jan Kaczan Białostocki
5. Teresa Teofilewicz Białostocki
6. Zbigniew Kamiński Białystok
7. Wiesław Żyliński Białystok
8. Natalia Rajewska Bielsk Podlaski
9. Władysław Jagiełło Bielsk Podlaski
10. Walenty Korycki Bielsk Podlaski
11. Mariusz Korzeniewski Bielsk Podlaski
12. Stanisław Szleter Grajewo
13. Wojciech Grochowski Grajewo
14. Janusz Marcinkiewicz Grajewo
15. Mikołaj Janowski Hajnówka
16. Barbara Bielawska Hajnówka
17. Piotr Filimoniuk Hajnówka
18. Andrzej Mieczkowski Kolno
19. Piotr Dąbkowski Kolno
20. Stanisław Wiszowaty Kolno
21. Tomasz Chojnowski Łomża
22. Robert Chaberek Łomża
23. Wieńczysław Targ Łomża
24. Andrzej Daniszewski Mońki
25. Marian Magnuszewski Mońki
26. Maciej Miszkiel Sejny
27. Eugeniusz Jurkiewicz Sejny
28. Jan Zalewski Siemiatycze
29. Grzegorz Leszczyński Siemiatycze
30. Mieczysław Kazimierz Baszko Sokółka
31. Jerzy Kazimierowicz Sokółka
32. Stanisław Grajewski Sokółka
33. Marian Chmielewski Suwałki
34. Szczepan Ołdakowski Suwałki
35. Leszek Gruchała Wysokie Mazowieckie
36. Jerzy Leszczyński Wysokie Mazowieckie
37. Agnieszka Zawistowska Wysokie Mazowieckie
38. Józef Dąbrowski Zambrów
39. Sławomir Baran Zambrów

 

WOJEWÓDZKI SĄD KOLEŻEŃSKI PSL WOJ. PODLASKIEGO:

  1. Zbigniew Bardadin
  2. Tadeusz Koc
  3. Edward Skrodzki
  4. Henryk Stopnicki
  5. Artur Rozmysłowicz
  6. Jarosław Stocki
  7. Marek Karolewski
  8. Józef Bochenek

WOJEWÓDZKA KOMISJA REWIZYJNA PSL WOJ. PODLASKIEGO:

  1. Przemysław Sojko
  2. Jarosław Kobus
  3. Robert Żyliński
  4. Sławomir Rrenkiewicz
  5. Mirosław Borawski
  6. Paweł Stankowski
  7. Witold Grunwald